DERMAKOLIN - DERMATOLOGICKÁ ORDINACE KOLÍN
MUDr. Andrea CABRNOCHOVÁ
Objednávání pacientů: 606 604 648

Všeobecná kožní ambulance hrazená pojišťovnou
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
 
Facelift nití Facelift nití FTC terapie - nejnovější metoda zesílení a zpevnění SMAS vrstvy a 3D lifting. Jedná se o miniinvazivní zákrok bez nutnosti chirurgického zákroku (resekce a sešití). Naaplikovaná vlákna (mezonitě - 100% PDO - polydioxanonové nitě) stimulují tvorbu kolagenu.
PowerShape RADIOFREKVENCE POWER SHAPE.POWER SHAPE je moderní přístroj určený k modelaci postavy. Využívá třech základních funkcí k rozpouštění tukových buněk a remodelaci kolagenu. RADIOFREKVENCE, VAKUA a LASERU . Podívejte se!
.  Odstraní, nebo viditelně zlepší celulitidu. (Tělová"vakuová hlavice)
.  Odstraní, nebo viditelně zlepší obličejové vrásky.
("Obličejová hlavice")

.  Ideální v  kombinace s vakuovou kavitací VACaVITE Prestige.
(rozbití tukových buněk, zmenšení obvodů + vypnutí a zpevnění povrchu).
Kavitace pomocí VACAVITE PRESTIGE KAVITACE- bezbolestná liposukce přístrojem VACAVITE PRESTIGE Jedná se o vakuovou ultrazvukovou liposukci přístrojem VaCavite Prestige. Trvalý efekt jako při klasické liposukci! Neinvazivní a bezbolestná metoda!Měřitelné výsledky již po prvním zákroku! Objednejte se na tel. čísle 606 604 648!
Podívejte se na video ze zákroku zde!
Biostimulační laser  Maestro LineScan Biostimulační laser "Maestro LineScan" je vhodný k potlačení zánětlivých projevů pleti (například akné nebo opary), k rychlému hojení poopračních ran a k úpravě čerstvých i starších jizev.
Botox DYSPORT Od července 2009 nabízíme vyhlazení mimických vrásek pomocí botulotoxinového preparátu!
Trápí Vás nadměrné pocení? Zkuste botulotoxin!
CO2 laser Mabel Plus Od září 2009 nabízíme odstraňování nezhoubných kožních výrůstků pomocí operačního CO2 laseru. Jako absolutní NOVINKU provádíme s pomocí nejnovějšího přístroje CO2 frakční laserový resurfacing k omlazení kůže, odstranění vrásek, odstranění pigmentových skvrn, vyrovnání jizviček..
Kryospray

Od 1.6.2009 nový přístroj na kryoterapii
Jedná se o KRYOSPRAY, unikátní přístroj na lokální aplikaci cíleného proudu tekutého dusíku na daný kožní útvar. Zákrok je ambulantní, rychlý, minimálně bolestivý. Kryospray se používá nejčastěji k léčbě bradavic a fibromků.

Epikutani alergologicke testy Epikutání testy (kožní alergologické testy)
Jedná se o nebolestivé, neinvazivní vyšetření nalepením specifických alergenů pod náplast na záda na dobu dvou dnů. Následuje odečtení kožním lékařem  a doporučení vhodné prevence, v případě potřeby nasazení nové či úprava stávající terapie.
Vyšetření je kompletně hrazeno ze zdravotního pojištění!
Lymfodrenáže Od 13.ledna 2009 provádíme lymfodrenáže!
Pomocí lymfatické drenáže se také provádí velice oblíbená kosmetická úprava postavy, která je účinná jak při celulitidě (prevence i léčba), tak při nadváze a nepružné pokožce (například po porodu).
Vhodné pro pacienty s onemocněním lymfy - hrazeno ze zdravotního pojištění!
  Provádíme chemický peeling!
Dlahování zarůstajících nehtů Léčíme zarůstající nehty speciální metodou dlahování nehtů. Již není nutné úplné ani částečné bolestivé ztržení nehtu, postačí pouze léčba přiložením dlahy na nehet, které provádíme v lokálním znecitlivění. Výkon je hrazen zdravotními pojišťovnami.
   
Dárkový poukaz na laserovou depilaci, chemický peeling či lymfodrenáž v hodnotě od 1000,- do 5000,- Kč můžete zakoupit kdykoliv v ordinační hodiny u sestry!

Dárkový poukaz
 
Dermatochirurgie
>DERMATOCHIRURGIE< IPL LASER
>IPL LASER < Radiofrekvence PowerShape - tvarování postavy
>POWERSHAPE <
Lymfodrenáž
>LYMFODRENÁŽ <
Vypálení bradavic tekutým dusíkem - kryoterapie
>ODSTRANĚNÍ BRADAVIC TEKUTÝM DUSÍKEM <

 

© DERMAKOLIN 2016