DERMATOLOGICKÁ ORDINACE KOLÍN
MUDr. Andrea CABRNOCHOVÁ
Objednávání pacientů: 606 604 648

Všeobecná kožní ambulance hrazená pojišťovnou
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
 

PowerShape - vakuová bipolární radiofrekvence

Radiofrekvence PowerShape
 
Princip působení hlavice
Ošetření stehen
Ošetření zadečku
Ošetření bříška
 
 
Prázdninová BODYFORM AKCE
Prázdninová bodyform akce platí pro všechny procedury objednané a zaplacené do konce letniíh prázdnin. Čerpání těchto procedur je možné do konce roku 2011.
   
Power Shape - efektní přístroj k formování postavy Video ze zákroku za použití RADIOFREKVENCE POWER SHAPE .Efektní přístroj k formování postavy za použití 3 faktorů: RADIOFREKVENCE, VAKUA a LASERU . Podívejte se!
.             Odstraní, nebo viditelně zlepší celulitidu. (Tělová"vakuová hlavice)
.             Odstraní, nebo viditelně zlepší obličejové vrásky. ("Obličejová hlavice")
.             Ideální v  kombinaci s vakuovou kavitací VACaVITE Prestige.
(rozbití tukových buněk, zmenšení obvodů + vypnutí a zpevnění povrchu).

Jsme jediné pracoviště v ČR používající vysoce účinnou kombinaci vakuové kavitace a vakuové radiofrekvence.

Charakteristika přístroje:
POWER SHAPE je moderní přístroj určený k modelaci postavy. Využívá třech základních funkcí k rozpouštění tukových buněk a remodelaci kolagenu.

1. RADIOFREKVENCE
Vlivem působení radiofrekvence se zvyšuje napětí fibrózních vláken - probíhá remodelace kolagenu. Výsledkem je zpevnění a vyhlazení pokožky. Zároveň díky prohřívání tukových buněk až do hloubky 5-10 mm dochází ke zrychlení metabolického cyklu, což má za následek zmenšení tukových buněk a viditelné zlepšení celulitidy.
Při obličejové aplikaci radiofrekvence dochází ke stimulaci a aktivaci fibroblastů, zvyšuje se produkce kolagenu a elastinu. Pokožce obličeje se tak navrací hebkost, pružnost a pevnost.

2. VAKUUM
Speciální systém vakua přímo v aplikační radiofrekvenční hlavici s automatickým posunem  zajišťuje přesnou a cílenou aplikaci energie. Vakuum rovněž aktivuje oběhový systém, urychluje drenáž a odvod látek do lymfatického systému a zlepšuje vypnutí pokožky. Narušením vazby mezi tukovými buňkami pomáhá redukci tukové tkáně v ošetřované oblasti.

3. LASER
Biostimulační laser 650 nm je integrován přímo v "tělové" hlavici.  Zvyšuje buněčný metabolismus a podporuje regeneraci a remodelaci ošetřovaných tkání.
Ošetření přístrojem PowerShape nevyžaduje speciální přípravu, je bezbolestné, nevyžaduje žádnou další domácí péči, klient ihned po ošetření odchází a může  pokračovat v obvyklých činnostech.

 

Ceník   PowerShape        

 
Tělová sonda (bipolární radiofrekvence + vakuum + laser) pro lokality bříško, zadeček, boky, stehna, délka ošetření 40 minut 2000,- Kč
1100,- Kč
Pro zvýšení efektu doporučujeme ihned po ošetření tělovou sondou provést přístrojovou lymfodrenáž profesionálním 14-ti komorovým lymfodrenážním přístrojem LYMFOVEN, délka ošetření 20 minut 200,- Kč
Obličejová sonda (bipolární obličejová radiofrekvence), délka ošetření 30 minut + kosmetická masáž obličeje, délka ošetření 20 minut 1600,- Kč
1100,- Kč
Balíček 3x tělová sonda + 3x přístrojová lymfodrenáž 5000,- Kč
2900,- Kč
Balíček vakuová kavitace VACaVITE + vakuová tělová radiofrekvence PowerShape + 2x přístrojová lymfodrenáž LYMFOVEN 4500,- Kč
2600,- Kč

*při zakoupení balíčku je nutné uhradit plnou cenu balíčku při prvním ošetření

 

 

 

 
© DERMAKOLIN 2008