DERMATOLOGICKÁ ORDINACE KOLÍN
MUDr. Andrea CABRNOCHOVÁ
Objednávání pacientů: 606 604 648

Všeobecná kožní ambulance hrazená pojišťovnou
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
 

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aplikace injekční lipolýzy je efektivní jen pro zmenšování malých, místních nahromadění tuku, která nezmizí pomocí diety nebo tělesného pohybu. Metoda je velmi vhodná pro zmenšení malého podbradku a zlepšení kontury dolní čelisti. Ošetřit lze i jiné oblasti prakticky kdekoliv na těle.

Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fosfatydylcholin přímo do oblasti, kde se vyskytují tukové polštářky. Fosfatydylcholin je tělu vlastní enzym, který pevný tuk štěpí na malé části a tím zajišťuje jeho rozpustnost. Tuk rozpuštěný za pomoci injekcí je krví přirozenou cestou odváděn z těla pryč.

Ošetření provádí vždy lékař, který vpíchne několik podkožních injekcích s fosfatydylcholinem přímo do problémového místa. Místní znecitlivění se při tomto zákroku neprovádí. Aplikace samotné lipolýzy trvá asi 30 minut, dalších 30 minut je vhodné po zákroku vyčkat na pracovišti, kde byl zákrok proveden.
Těsně po aplikaci se v místě ošetření objeví zčervenání a  otok. Tyto projevy přetrvávají několik dní po ošetření.  Doporučujeme zvýšit příjem tekutin, antioxidantů a vtaminů. Sport je možný přibližně po týdnu.
Konečný výsledek lipolýzy je možno posoudit po dvou měsících. Pro dosažení optimálního  výsledku doporučujeme provést dvě až čtyři ošetření s odstupem osmi týdnů. Výsledek ošetření je trvalý a odstranění tuku rovnoměrné. To je velká výhoda této metody.
Pro větší nahromadění tuku je vhodnější provedení invazivní, nebo neinvazivní liposukce.
Cena:
Konzultace                           100 Kč (je-li výkon proveden, je konzultace zdarma)
Injekční lipolýza                  1000 -2000Kč /jedno sezení/menší lokalita

 

 

 

 

 

 

 

© DERMAKOLIN 2011